Akcesoria

Profesjonalny pier UNIWERSAŁ 220x980

Cena: 1 849 PLN

Profesjonalny pier do obserwatorium, charakteryzujący się bardzo dużą sztywnością przy rozsądnej wadze 50kg. Konstrukcja bazuje na grubej rurze stalowej o średnicy Ø220mm. Pozostałe elementy stalowe wykonane są z blachy o grubości 8mm. Pier pokryty został wytrzymałą farbą proszkową, dostępną w dowolnym kolorze RAL. Adapter najpierw toczony jest z wałka aluminiowego, nastepnie frezowane są w nim otwory montażowe w technologii CNC.

Pragniemy zaoferowac produkt najbliższy klientowi, więc stworzylismy możliwość wycięcia dowolnego napisu, loga, lub grafiki na rurze pionowej piera. Aby całość zgrana była z kolorystyką pozostałego wyposarzenia obserwatorium istnieje możliwośliwość zmiany koloru tła za napisem UNIWERSAL.

Od ręki dostępne są adaptery do montaży: EQ5, EQ6, EQ8, CELESTRON HD PRO WEDGE, CELESTRON CGE PRO, GEMINI G53F, LOSMANDY G8, LOSMANDY G11, MEADE X WEDGE, MEADE LX 200, TAKAHASHI EM 11, TAKAHASHI EM200, TAKAHASHI EM400, M-UNO, 10MICRON GM2000. Po dostarczeniu dokumentacji możemy wykonać każdy inny adapter.

Na specjalne zamówienie możemy zmodyfikować oferowany produkt, lub wykonać nowy, oryginalny pier, cechujący się innym wzornictwem, zaprojektowany według Panstwa sugestii i dostosowany do Panstwa potrzeb, czekamy na kontakt...

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij