produkty przygotowane na indywidualne zamówienie

Profesjonalny pier UNIWERSAŁ 220x980

Profesjonalny pier do obserwatorium, charakteryzujący się bardzo dużą sztywnością przy rozsądnej wadze 50kg. Konstrukcja bazuje na grubej rurze stalowej o średnicy Ø220mm, w ktorej wypalane jest logo UNIWERSAL wykorzystując 4-osiowa technikę cięcia plazmowego. Pozostałe płaskie elementy wykonane są z blachy o grubości 8mm. Pier pokryty został wytrzymałą farbą proszkową, dostępną w dowolnym kolorze RAL. Adapter najpierw toczony jest z wałka aluminiowego, nastepnie frezowane są w nim otwory montażowe w technologii numerycznej obróbki skrawaniem.

Pragniemy zaoferowac produkt najbliższy klientowi, więc stworzylismy możliwość wycięcia dowolnego napisu, loga, lub grafiki na rurze pionowej piera. Aby całość zgrana była z kolorystyką pozostałego wyposarzenia obserwatorium istnieje możliwośliwość zmiany koloru tła za wyciętym napisem/wzorem.

Od ręki dostępne są adaptery do montaży: EQ5, EQ6, EQ8, LX 200, LX 600. Po dostarczeniu dokumentacji możemy wykonać każdy inny adapter.

Na specjalne zamówienie możemy zmodyfikować oferowany produkt, lub wykonać inny pier, cechujący się oryginalnym wzornictwem, zaprojektowany według Państwa sugestii i dostosowany do Państwa potrzeb, czekamy na kontakt...

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij