produkty przygotowane na indywidualne zamówienie

Ploter plazmowy 2100x1700x195mm 4-osiowy

Zbudowaliśmy 2 sztuki przezentowanej maszyny: jedna dla klienta, druga dla naszego parku maszynowego.

Konstrukcję plotera tworzy ciężka stalowa rama, spawana z profili 140x140x6mm. Napędy z silników krokowych przekazywane są na listwę zębatą z dociskowym kasowaniem luzów międzyzębnych - rozwiązanie to zapewnia bardzo dobrą powtarzalność pozycjonowania w zakresie 0,02mm.  Napęd w osiach X i Y zapewniają silniki krokowe 8Nm, natomiast w osi Z 3Nm. Przejazdy G0 dochodzą do 120m/min. Zastosowany został układ automatycznej kontroli wysokosci palnika, który na podstawie pomiaru napięcia łuku tnącego unosi, lub opuszcza palnik do optymalnej wysokości dla danego materiału.

Zamontowaliśmy najwyższej klasy palnik i agregat firmy Hypertherm o mocy 85A, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować cięcie w jakości, która w niektórych przypadkach może stanowić nawet alternatywę dla cięcia laserem. 

Dodatkowo ploter wyposażony jest w głowicę obrotową w osi A i istnieje możliwość wypalania w rurach.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij