lunety widokowe

Od 2014 roku dostępna jest czwarta generacja lunet widokowych na monety oraz lunet widokowych bez monet.

W najmłodszym pokoleniu naszych lunet ulepszona została optyka, hermetyczność, elektronika oraz silniki sterujące. Wszystkie elementy z tworzyw sztucznych zostały opracowane w technologii CNC i wykonane są z aluminium. Uzyskujemy dzięki temu lepszą odporność na wandalizm i bardziej efektywne chłodzenie soczewek lunety w przypadku umieszczenia jej na pełnym słońcu. Sprawniejsze rozprowadzanie ciepła wydłuża żywotność uszczelnień, a co za tym idzie - zwiększa okresy pomiędzy wykonywaniem przeglądów. Popawiona została wygoda obsługi - istnieje możliwość ładowania przez sterownik, bez konieczości wyciągania akumulatora z lunety. Osłonka okulara i inne narażone na częsty kontakt z użytkownikiem elementy pomalowane są proszkowo, napisy grawerowane są laserowo. Dodatkowo część wyposażenia dostępna jest w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej aktualnej oferty, oraz zachęcamy do ulepszenia starszych modeli do najnowszej wersji - zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Proponujemy wymianę optyki, mechanizmu przesłony, uszczelnień, płyty czołowej, rączek na nierdzewne i wielu innych elementow... Wszystkie podzespoły zostają obrobione w technologii CNC, na miejscu w naszym parku maszynowym...

Wspieramy krajową produkcję. 99% podzespołów jest pochodzenia polskiego, lub europejskiego.

 

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij