lunety widokowe na monety

Luneta widokowa na monety - 50x80mm * 2 złote

Cena: 8 999 PLN

model : Uniwersał Wrzutowa Dwadzieścia 50x80mm

Panoramiczna luneta widokowa to propozycja dla wszystkich właścicieli i gospodarzy miejsc licznie odwiedzanych przez turystów. Luneta umieszczona w takim miejscu pozwoli odwiedzającym cieszyć się pięknymi, okolicznymi widokami, a dla właściciela może stać się źródłem znacznego dochodu.
Luneta posiada wbudowany elektroniczny układ czasowy, który po wrzuceniu monety o odpowiednim nominale, otwiera przesłonę i przez określony czas umożliwia prowadzenie obserwacji. Po upływie ustalonego czasu luneta zamyka się automatycznie. Dopiero następna moneta inicjuje kolejne otwarcie przesłony. Luneta składa się z dwóch elementów: podstawy, mocowanej na stałe do podłoża, oraz obrotowego zdejmowanego korpusu. Korpus stanowi solidny aluminiowy odlew, który chroni lunetę wraz z układami elektronicznymi przed wpływem czynników atmosferycznych, a także przed uszkodzeniem czy włamaniem.

Parametry lunety widokowej :

- Technologia soczewki : BaK 4
- Powiększenie 50x
- Soczewka główna (obiektyw) : 80mm
- Okular szerokokątny

- pole widzenia okularu 72 stopnie
- ilość soczewek w okularze : 5
- powłoki na okularze : FMC
- Specjalna blacha zabezpieczająca lunetę przed włamaniem
- Odporność na mróz oraz na nagrzewanie w lecie
- Łatwa instalacja i demontaż lunety
- Specjalne soczewki z powłokami minimalizującymi wady optyki

- Zabezpieczenie przed włamaniem i uszkodzeniem

- Zalecane  obserwacji nocnego nieba

- Wrzutnik 2 zł


Dodatkowe opcjonalne wyposażenie:

  • Noga lunety wykonana ze stali nierdzewnej.
  • Sztaba zabezpieczajaca drzwi pojemnika na monety - sugerowana jeżeli luneta ustawiona będzie w miejscach szczegółnie narażonych na wandalizm.

Jeśli potrzebują Państwo doradztwa odnośnie wyboru lunety to prosimy o kontakt z Naszym konsultantem który zapewni fachowe porady oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące użytkowania i obsługi .

*cena obejmuje : luneta widokowa z mechanizmem przesłony i sterowanika  czasowego,mechanizm wrzutowy,drzwiczki z kluczami,akumulator,ładowarkę,podstawę pod lunetę,instrukcje obsługi i dwu-letnią  gwarancję.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij