lunety widokowe bez monet

Luneta widokowa bez mechanizmu wrzutowego 25x80mm

Cena: 8 499 PLN

model : Uniwersał Wrzutowa Dwa 25x80mm

Panoramiczna luneta widokowa to propozycja dla wszystkich właścicieli i gospodarzy miejsc licznie odwiedzanych przez turystów. Luneta umieszczona w takim miejscu pozwoli odwiedzającym cieszyć się pięknymi widokami. Prezentowana wersja - bez mechanizmu wrzutowego, przeznaczona jest dla miejsc gdzie nie będą pobierane opłaty za korzystanie z lunety, lub np. miejsc widokowych gdzie opłata pobierana jest przy wejściu.
Luneta składa się z dwóch elementów: podstawy, mocowanej na stałe do podłoża, oraz obrotowego zdejmowanego korpusu. Korpus stanowi solidny aluminiowy odlew, który chroni lunetę wraz z układami elektronicznymi przed wpływem czynników atmosferycznych, a także przed uszkodzeniem czy włamaniem.

Parametry lunety :

- Technologia soczewki : BaK 4
- Powiększenie 25x
- Soczewka główna (obiektyw) : 80 mm
- Zabezpieczenie przed włamaniem i uszkodzeniem
- Okular szerokokątny
- Specjalne soczewki z powłokami minimalizującymi wady optyki
- Można używać w nocy do astronomii ( Księżyc ,planety , głębokie niebo )

Dodatkowe opcjonalne wyposażenie:

  • Noga lunety wykonana ze stali nierdzewnej.

Jeśli potrzebują Państwo doradztwa odnośnie wyboru lunety to prosimy o kontakt z Naszym konsultantem który zapewni fachowe porady oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące użytkowania i obsługi .

*cena obejmuje : luneta widokowa ,podstawę pod lunetę,instrukcje obsługi i dwu-letnią  gwarancję.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij