produkty przygotowane na indywidualne zamówienie

Konkretny ploter frezujący 600x600x400mm

Ploter frezujący dla naszego parku maszynowego.

Przeznaczeniem plotera jest praca w aluminium i innych metalach kolorowych, jednak pozwala on też wykonywać lekkie prace w stali o twardości nawet powyżej 60HRC.

Rama plotera wykonana jest głownie z profili stalowych, które zostały ze sobą połączone metodą spawania. W celu pozbycia się naprężeń i uzyskania stabilności wymiarowej całość została wyżarzona w temperaturze 1200 stopni, następnie poddana procesowi frezowania i w końcu szlifowania z dokladnoscią do 0,01mm w Andrychowskiej Fabryce Maszyn.

Napęd zapewniają silniki krokowe 8Nm, gwarantujące posuwy na poziomie 8000 mm/min. Wrzeciono wykonane jest w tolerancji do 0,005 mm. Standard DIN69871, rozmiar stożka: 40. Program sterujący: MACH3.

Zintegrowany jest automatyczny pomiar długości narzędzi, wykrywanie materiału, centrowanie na środku materiału, aktualnie pracujemy nad magazynem i automatyczną wymianą narzędzi.

Pole robocze: 600x600x400mm
Waga: 700kg

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij