3.2

Astrobaza - kopuła astronomiczna 3.2 m - manualna

W Regionalnym Centrum Edukacyjnym w Niwkach w okolicach Opola postawiliśmy Astrobazę o średnicy 3.2 metra ze sterowaniem manualnym. Kopuła astronomiczna ma w środku wystarczajaco dużo miejsca, aby zmieścić całą klasę szkolną - podstawa spawana jest lepszym rozwiązaniem od murowanej ponieważ rezygnujemy z 20 cm pustaków na promieniu i mozna uzyskać o wiele większą przestrzeń użytkową.

Jest  tam zamontowany teleskop Celestron CPC 11 cali z osprzętem - okularami , filtrami i innymi akcesoriami astronomicznymi.

Bardzo ładna estetyka i jakość wykonania gwarantują zadowolenie klientów. Zawsze stawialiśmy a to aby oddać jak najlepszy produkt w jak najlepszej cenie. Całość nie wymaga zezwolenia gdyż w każdym momencie kopuła jest gotowa do przeniesienia w inne miejsce i nie jest na stałe przytwierdzona do podłoża co jest ważną informacją dla każdego kto chce mieć swoją własną kopułę astronomiczną.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij