Newsy

Sterowana przez internet kopuła astronomiczna 2.2m - Szkocja

Kopuła astronomiczna 2.2m w wersji komputerowej to nasza wersja eksportowa która jest wyposażona we wszystkie opcje które potrzebne są do zdalnego sterowania kopułą przez internet...

Kopuła astronomiczna 2.2m w wersji komputerowej to nasza wersja eksportowa która jest wyposażona we wszystkie opcje które potrzebne są do zdalnego sterowania kopułą przez internet. Wszystkie mechanizmy przed wysyłką są dokładnie testowane i sprawdzane gdyż gwarancja przy takich odległościach sprawia dużo problemów dlatego dokładamy wszelkich starań żeby wszystko było doprowadzone do perfekcyjnego stanu.

Kopuła może współpracować ze sterownikami wszystkich teleskopów które podłącza się pod komputer. W połączeniu z mapami Cartez du Cie daje nieograniczone możliwości sterowania w kontroli kopuły i teleskopu a dzięki kamerom w środku możemy na bieżąco kontrolować stan urządzeń.

Kopuła pokonała 2500 kilometrów w stanie nienaruszonym dzięki firmie spedycyjnej z Żywca.
 

Zakład Optyki Instrumentalnej "U N I W E R S A Ł"
ul. Poniatowskiego 9,
34-300 Żywiec

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij