Newsy

Oświadczenie

Scopedome

Krystyna Uniwersał, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą:
Firma Handlowo-Usługowa „Uniwersał" Krystyna Uniwersał, ul. Jodłowa 42,
34-300 Żywiec - jako pozwana w procesie przed Sądem Okręgowym w Olsztynie sygn. akt
V GC 57/18 o zaniechanie i usunięcie skutków czynów nieuczciwej konkurencji zgodnie
z zawartą Ugodą przeprasza Pana Jacka Palę prowadzącego działalność gospodarczą pod
nazwą: ScopeDome Jacek Pala, ul. Jaśminowa 29, 76-200 Słupsk, za:
podanie niezgodnych z rzeczywistością danych oraz opisów funkcjonalności produkowanej przez ScopeDome Jacek Pala kopuły astronomicznej ScopeDome, przedstawione w Tabeli porównawczej zatytułowanej:
„Porównanie urządzeń: Urządzenia równoważne - Kopuła uniwersał 5.2 m // Urządzenia zgodne ze specyfikacją - Kopuła scopedome 5 m",
opracowanej przez Firmę Handlowo-Usługową „Uniwersał" Krystyna Uniwersał w związku z realizacją inwestycji publicznej: „Rozbudowa Zespołu Szkółw Dywitach o przedszkole i szkołę oraz budowa obserwatorium astronomicznego w Zespole Szkół w Dywitach" (BZP nr 93892-2016).
Nieprawdziwe informacje zostały przedstawione w toku realizacji ww. zamówienia publicznego wyłącznie w celu nieuzasadnionego zdyskredytowania kopuły astronomicznej produkowanej przez ScopeDome.
Niniejsze oświadczenie zostało opublikowane na okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty publikacji zgodnie z zawartą Ugodą dotyczącą postępowania przed Sądem Okręgowym w Olsztynie sygn. akt V GC 57/18.
Krystyna Uniwersał
Firma Handlowo-Usługowa „Uniwersał"
Krystyna Uniwersał

Zakład Optyki Instrumentalnej "U N I W E R S A Ł"
ul. Poniatowskiego 9,
34-300 Żywiec

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij